Преосвященний владика Іван (Бура), Єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії УГКЦ (США)

Народився 12 червня 1944 року у Вегелебені (Німеччина) в родині Григорія та Марії Бурів. Емігрувавши до США, родина Бурів стала парафіянами української католицької церкви Святих Петра й Павла у Джерсі.

Після закінчення початкової середньої школи в 1959 Іван Бура вступив до Малої семінарії святого Василія у Стенфорді.

Впродовж 1965–1970 років вивчав богослов’я у Вашингтоні в Українській католицькій семінарії святого Йосафата та Католицькому університеті Америки, де здобув ступені бакалавра гуманітарних наук і бакалавра богослов’я.

14 лютого 1971 року одержав священичі свячення з рук митрополита Амвросія (Сенишина) в катедральному храмі Непорочного Зачаття у Філадельфії.

1971–1972 – викладав релігію в Малій семінарії святого Василія у Стенфорді, а від 1972 до1975 року – українську мову. Був також віце-ректором цього навчального закладу.

1975–1976 – адміністратор церкви Святого Йосафата у Трентоні.

1976–1980 – адміністратор церкви Святого Миколая в Маханої (і в 1983 році).

1976–1987 – адміністратор церкви Святого Михаїла в Шенандові.

1987–1997 – обіймав посаду ректора Української католицької семінарії святого Йосафата у Вашингтоні.

1997–2002 – парох церкви Святого Духа в Честері і Святого Миколая у Мілвіллі. У 2001 році призначений парохом церкви Святого Миколая у Вільмінгтоні.

12 червня 1991 року Святіший Отець Іван Павло ІІ іменував його своїм капеланом.

3 січня 2006 року Конгрегація для Східних Церков Апостольської столиці повідомила, що Святіший Отець Венедикт XVI поблагословив рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і призначив монсеньйора Івана Буру Єпископом-помічником Митрополита Філадельфійського для українців.

21 лютого 2006 року відбулася Архиєрейська хіротонія Преосвященного владики Івана (Бури)  в українському католицькому соборі Непорочного Зачаття у Філадельфії (США). Головним святителем був Блаженніший Любомир (Гузар), а співсвятителями – Високопреосвященний Архиєпископ Стефан (Сорока), Митрополит Філадельфійський, та Преосвященний владика Михайло (Кучмяк), єпископ-емерит.