Преосвященний владика Богдан (Данило), єпископ Пармський (США)

Народився 27 травня 1971 року в м. Ґіжицько (Польща). Виріс у Перемишлі, де здобув початкову та середню освіту.

Після закінчення ліцею в 1990 році вступив до Митрополичої семінарії в Любліні. Вивчав філософію в Люблінському католицькому університеті.

1992 — емігрував з родиною до Сполучених Штатів Америки, де продовжив богословські студії в Католицькому університеті Америки (мешкав в Українській католицькій семінарії святого Йосафата у Вашингтоні). У 1996 році отримав ступінь бакалавра богослов'я.

1 жовтня 1996 — в каплиці Стемфордської семінарії святого Василія Великого рукоположений на священика (святитель владика Василь (Лостен), в той час — єпарх Стемфордський УГКЦ). Через рік став сотрудником у церкві св. Михаїла в Хартфорді (Коннектикут). У 1997 році призначений префектом студентів і прокуратором коледжу при семінарії святого Василія.

2001 – 2004 — віце-ректор коледжу семінарії святого Василія.

2004 – 2005 — продовжив богословські студії та отримав ступінь ліценціата богослов'я в Папському університеті святого Томи Аквінського в Римі. Після повернення до Стемфордської єпархії у вересні 2005 року був призначений ректором Стемфордської семінарії св. Василія Великого.

12 серпня 2007 — єпископ Стемфордський Павло (Хомницький) надав отцю Богдану Данилу титул «преподобний протоієрей».

Отець Богдан Данило був секретарем Патріаршої комісії УГКЦ у справах духовенства; членом робочої групи для впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом»; директором Асоціації українських католиків в Америці та членом Ліги українських католиків Америки.

7 серпня 2014 року Папа Франциск призначив протоієрея Богдана Данила єпископом Пармським УГКЦ.

4 листопада 2014 —в кафедральному соборі святого священномученика Йосафата в Пармі відбулася єпископська хіротонія та інтронізація владики. Головним святителем був Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), а співсвятителями — єпископ Стемфордський Павло (Хомницький) та дотеперішній апостольський адміністратор Пармської єпархії — єпископ-помічник Філадельфійської архієпархії Іван (Бура).