Преосвященний владика Борис (Ґудзяк), єпископ єпархії Святого Володимира Великого в Парижі для українців греко-католиків Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії

Народився 24 листопада 1960 року в м. Сиракузи (Нью-Йорк, США).

Навчався у католицькій середній школі, а також в українській школі. Брав активну участь у діяльності Пласту.

1978 - 1980  — навчання в Сиракузькому університеті, де отримав подвійний диплом бакалавра з біології та філософії.

1980 - 1983 — семінарист Колегії Святої Софії в Римі, де формувався під опікою Патріарха Йосифа Сліпого. Навчався в Папському Урбанському університеті, де здобув бакалаврат з богослов’я; в Українському Католицькому Університеті в Римі.

1983 - 1992 — навчання в Гарвардському університеті (США), де здобув докторат із церковної історії.

1993 - 2002 — директор-засновник Інституту історії Церкви у Львові.

1994 - 1995 — навчання в Папському східному інституті в Римі, де здобув ліценціат з богослов’я.

1995 - 2000 — віце-ректор відновленої Львівської Богословської Академії.

26 листопада 1998 — рукоположений на священика у Соборі св. Юра у Львові єпископом Івано-Франківським Софроном (Мудрим).

2000 - 2002 — ректор Львівської Богословської Академії.

2002 - 2013 — ректор Українського Католицького Університету у Львові.

21 липня 2012 — Папа Римський Венедикт XVI своєю Буллою номінував отця-ректора Бориса Ґудзяка титулярним єпископом Каркабії та призначив екзархом Апостольського екзархату українців-католиків візантійського обряду у Франції, апостольським делегатом Бенілюксу та Швейцарії.

26 серпня 2012 року — Блаженніший Святослав (Шевчук) у співслужінні митрополита Львівського Ігоря (Возьняка) та екзарха Великобританського Гліба (Лончини) уділив о. Борису Ґудзяку архиєрейьку хіротонію.

2 грудня 2012 — Блаженніший Святослав звершив інтронізацію владики Бориса на престол екзарха в Соборі Паризької Богоматері.

19 січня 2013 року – папа Римський Венедикт XVI номінував єпископа Бориса (Ґудзяка) єпархом новоутвореної Паризької єпархії святого Володимира Великого для Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії.