Преосвященний владика Даниїл (Козлинський), єпископ єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина)

Народився 16 лютого 1952 року в колонії Алту-Параізо, Бом Сусессо, Парана, Бразилія. Хрещений і миропомазаний, як теж і першу сповідь і св. Причастя прийняв у церкві Покрови в Параізо.

1965 - вступив до Малої єпархіальної семінарії св. свщмч. Йосафата в Маллет, Парана.

1966 - перейшов до римо-католицької семінарії св. Йосифа у Понта Ґроссі, Парана. Тут закінчив гімназійне навчання і частину класичного ліцею, а завершив студії в Духовній семінарії отців Василіян у Куритибі.

1972 - виїхав до Рима, де студіював і завершив курс філософії в університеті Урбаніанум. У 1976 – повернувся до Бразилії.

1977 - продовжує і завершує богословські студії в семінарії отців Кларитіан в Куритибі; здобувши ступінь ліцензіату з богослов'я.

10 лютого 1980 – отримав священичі свячення в церкві Покрови на Алто Параізо, Бом Сусессо, Парана. Святителем був владика Єфрем (Кривий), тодішній єпарх Куритибський.

1980 - номінований тимчасовим сотрудником кафедральної парафії і наглядачем Великої єпархіальної семінарії св. свщмч. Йосафата в Куритибі.

30 серпня 1980 - стає настоятелем парафії Святого Йосифа Обручника в Дорізоні, Маллет. 1 вересня 1983 - призначений парохом парафії Пресолодкого Серця Ісусового в Маллет і ректором Малої єпархіальної семінарії св. свщмч. Йосафата.

10 листопада 1986 - стає парохом катедральної парафії Святого Івана Христителя у Куритибі.

6 січня 1993 - стає ректором Великої семінарії св. свщмч. Йосафата в Куритибі. Водночас є головою єпархіальної катехитичної комісії і членом єпархіальної пресвітерської ради. Грамотою від 14 лютого 2000 року призначений настоятелем парафії Святого Йосифа Обручника в Кантаґало, Парана.

У січні 2004 року виїжджає до Рима і вступає на навчання до Папського салезіанського університету (Салезіанум), де студіює і спеціалізується на факультеті катехитики. Там пише докторську працю.

20 червня 2007 року призначений єпископом-помічником Куритибської єпархії.

16 вересня 2007 – в церкві Пресвятого Серця Ісусового в містечку Маллет відбулася архиєрейська хіротонія. Головним святителем з благословення Блаженнішого Любомира (Гузара) був архиєпископ Лаврентій (Гуцуляк), митрополит Вінніпезький, а співсвятителями — владика Володимир (Ковбич), єпарх Куритибський, та владика Єфрем (Кривий), єпископ-емерит Куритибської єпархії.

22 червня 2011 – Папа Римський Бенедикт XVI призначив єпископа Даниїла (Козлинського) апостольським адміністратором вакантної Буенос-Айреської єпархії Покрови Пресвятої Богородиці.

12 січня 2013 – Папа Бенедикт XVI призначив єпископа Даниїла (Козлинського) апостольським візитатором для вірних УГКЦ, що проживають в Уругваї, Парагваї, Чилі та Венесуелі.

8 жовтня 2016 року Папа Франциск призначив владику Даниїла (Козлинського), дотеперішнього Апостольського адміністратора вакантного осідку (sede vacante) української греко-католицької єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина), єпископом цієї єпархії.