Преосвященний Владика Михаїл (Бубній), Екзарх Одеський та Адміністратор Кримський УГКЦ

Народився 16 вересня 1970 року в селі Хлівчани Сокальського району Львівської області.

1977 - 1987  — навчався у Хлівчанській середній школі.

1988 - 1990 — проходив військову службу в містах Вердері та Маґдебурзі (Східна Німеччина) у батальйоні зв’язківців; за військовим фахом - радіотелеграфіст.

У 1991 році вступив до Львівської провінції редемптористів. Перші обіти склав 19 серпня 1992 року, а 7 квітня 1996 року склав довічні обіти. Священичі свячення прийняв 19 серпня 1997 року в церкві Преображення Господнього у місті Львові (святитель — Блаженніший Любомир (Гузар)).

Богословську освіту і священичу формацію здобував у Вищій духовній семінарії отців редемптористів у Кракові (філософія) та Тухові (богослов’я) в Польщі. Закінчив семінарію у 1998 році, здобувши ступінь магістра богослов’я. Після закінчення семінарії виконував служіння префекта кандидатів до Львівської провінції редемптористів та сотрудника при парафії Успіння Пресвятої Богородиці у Тернополі.

У 1999-2001 роках був віце-префектом студентів у Вищій духовній семінарії редемптористів в Тухові (Польща).

20 січня - 30 червня 2000 року взяв участь в курсах вихователів у Салезіанському університеті в Римі.

У серпні 2001 року призначений ігуменом монастиря та настоятелем храму Святих апостолів Петра і Павла у Новояворівську (Львівська область).

27 червня 2002 року декретом Блаженнішого Любомира скерований на роботу до Постуляційного центру УГКЦ.

З червня 2002 року до травня 2005 року виконував служіння магістра новиків Львівської провінції редемптористів при монастирі Святого Герарда в Кохавино (поблизу Жидачева на Львівщині).

Від 9 травня 2005 року до вересня 2007 року був ігуменом монастиря Святого Альфонса та ректором Вищого духовного інституту імені блаженного священномученика Миколая Чарнецького у Львові. Водночас проводив численні парафіяльні реколекції та місії для різних груп вірних на Львівщині, Тернопільщині та в США.

2007 - 2010 —  навчався в Папському східному інституті в Римі, здобувши ступінь ліценціата канонічного права.

2010 - 2014 —  виконував обов’язки ігумена монастиря Святого Йосифа та пароха церкви Матері Божої Неустанної Помочі в Івано-Франківську.

13 лютого 2014 року у Ватикані було повідомлено, що Святіший Отець Франциск поблагословив рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви про призначення ієромонаха Михайла Бубнія, редемпториста, Екзархом Одеського екзархату та Адміністратором Кримського екзархату УГКЦ. Хіротонія новопризначеного екзарха Одеського та Адміністратора кримського відбулася 7 квітня 2014 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві, а інтронізація — 12 квітня того ж року в Одесі, у храмі святого апостола Андрія Первозванного.

Гасло на єпископському гербі Владики Михаїла (Бубнія): "Хто як Бог"