У трьох містах Польщі відкрили Двері Божого милосердя

27 грудня в храмі Успення Пресвятої Богородиці у Варшаві владика Євген (Попович), Архиєпископ і Митрополит Перемишльсько-Варшавський, урочисто відкрив Двері Божого милосердя.

Після привітання варшавською спільнотою і парохом – отцем Петром Кушкою, відслужено молебень. Після молебню всі вийшли з церкви і зупинилися біля вхідних дверей храму, які символічно відкрив Митрополит. На проповіді владика щиро заохочував усіх до користання з повного відпусту, який несе із собою Рік Божого милосердя, та вимолювання всяких потрібних ласк. Варшавський храм відвідало багато вірних. Після Літургійних відправ вірні довго молилися біля копії Ярославської чудотворної ікони «Милосердя Двері».

Крім того, Двері Божого милосердя відкрили в Екуменічному домі спільної допомоги у Пралківцях та Ольштині.

cerkiew.nazwa.pl