На Благовіщення в УГКЦ дякують Богові за дар життя

24 березня 2024, 20:14 495

У день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці в Українській Греко-Католицькій Церкві дякують за Божий дар життя. З цієї нагоди Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я закликала щодня молитися за збереження кожного життя, особливо ненародженого, а також за просвітлення і навернення всіх, від кого залежить збереження цінності життя.

На Благовіщення в УГКЦ дякують Богові за дар життя
Фото: freepik.com

«Молімося за наших захисників, зокрема за поранених і полонених, щоб повернути їх додому живими і сповненими радості та довір’я до Божого Провидіння. Молімося за покаяння і навернення українського суспільства, щоб у ньому формувалася здорова думка про життя, заснована на моральних засадах та Божому Слові», — зазначила голова Комісії с. Севастіана Карвацька.

Сестра попросила в особливий спосіб згадати в молитвах дітей, батьків, лікарів, представників влади — усіх, від кого залежить збереження та захист життя на початковому етапі його розвитку. А також долучитися до молитовного руху Духовного усиновлення ненародженої дитини.

«Від імені Української Греко-Католицької Церкви та Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я бажаємо всім мешканцям України справедливого миру та рясної Божої благодаті, щоб життя в Україні відроджувалось і процвітало», — побажала очільниця Комісії.